درمان های فیلر پوستی و تزریق فیلر ، جزو داغ ترین روندها در حوزه جوانسازی پوست و جراحی پلاستیک می باشند. این محصولات ، اکنون به آسانی در دسترس بوده و این حقیقت که اجرای آن ها بسیار سریع و حداقل تهاجمی می باشد ، آن ها را به گزینه ای بسیار جذاب در میان دامنه وسیعی از زیباجویان تبدیل کرده است. برای اینجام این پروسه جوانسازی در تهران می توانید به بهترین دکتر پوست و مو و زیبایی ، دکتر پریسا زندی مراجعه کنید. همچنین ایشان در این راستا مطالب کاملی را تهیه نموده و چنانچه تمایل دارید نمونه کارهای ایشان را مشاهده فرمایید می توانید به گالری سایت مراجعه کنید.

 

تزریق فیلر - دکتر پریسا زندی

نواحی تزریق فیلر

بیشتر برندهایی که این نوع محصولات را ارائه می دهند برای از بین بردن دائمی چین و چروک ها و حجیم سازی متوازن صورت در یک یا چند مورد از نواحی زیر ، نوید بخش می باشند :

 • لب ها
 • کانتور صورت و چانه
 • پیشانی و نواحی محیطی آن
 • ناحیه میانی صورت ( بینی و گونه ها )

همچنین بهترین دکتر پوست و مو در تهران دکتر زندی ، تزریق فیلر را برای گردن ، ناحیه باز سینه در لباس های دکلته ، دست ها و غیره ، انجام می دهد. مشکل موجود در بازار زیبایی این است که به دلیل فراوان بودن گزینه های متعدد برندها ، یافتن قابل اعتماد ترین فیلر از میان همه محصولات موجود برای دستیابی به درمان مناسب ، دشوار می باشد. ولی قبل از معرفی استثنایی ترین محصولات جوانسازی پوست که دارای ویژگی های خاص بوده و جزو فیلرهای قابل تزریق با کیفیت درجه یک به شمار می آیند ، نگاهی دقیق تر به فیلرهای پوستی می اندازیم.

آناتومی بهترین فیلرهای پوستی

اگر بخواهیم بی عیب و نقص ترین فیلرهای پوستی جهان را شرح دهیم ، باید بگوییم این فیلرها ، آن هایی هستند که بر روی سطوح مختلف ، عملکرد خوبی داشته باشند. ویژگی های آن ها به شرح زیر می باشد :

 1. بادوام باشند.
 2. بتوانند نتایج طبیعی را بدست دهند.
 3. بی خطر بوده و با بیمار سازگار باشند.
 4. مقرون به صرفه باشند.
 5. دارای کیفیت قابل توجهی باشند.
 6. نوآورانه بوده و تطبیق پذیر باشند.

فیلم تزریق فیلر در تهران توسط دکتر خوب و باتجربه پوست و مو پریسا زندی

بهترین فیلر پوستی

انواع مختلفی از فیلرهای پوستی وجود دارند که دامنه آن ها از فیلرهای حاوی مواد اولیه که به طور طبیعی در بدن انسان یافت می شوند ( کلاژن ، هیالورونیک اسید و غیره) تا نمونه های سنتزی که در محیط آزمایشگاهی تولید می شوند ، گسترده شده است. عموما یک دکتر خوب برای تزریق فیلر در تهران ، گزینه های بر پایه هیالورونیک اسید را ترجیح می دهد ؛ چون این گزینه ها ایمن تر بوده و غیر دائمی می باشند و به بروز هیچ گونه عوارض جانبی ماندگار و جدی منجر نمی شوند. فیلرهای HA ( هیالورونیک اسید ) ، معمولا در راس فهرست محصولات جوانسازی پوست قرار دارند. برندهای غالب بازار ، محصولات جوانسازی پوست عصر حاضر عبارتند از :

 • فیلر ژوویدرم فرانسه

محصولات ژوویدرم ، ایمپلنت های قابل اعتماد تزریقی هیالورونیک اسید پیوندی یا غیر پیوندی با منشاء غیر حیوانی و حاوی هیدروکلرید لیدوکائین 0.3% (m/m) می باشند. تزریق فیلر ژوویدرم برای درمان فرورفتگی های پوست و بازیابی حجم صورت و بهبود آبرسانی و خاصیت ارتجاعی پوست مورد استفاده قرار می گیرند. لیدوکائین برای کاهش احساس درد در بیمار در زمان تزریق ، مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول ، به آرامی جذب شده و طول عمر آن 6 تا 24 ماه می باشد.

مزایای فیلر ژوویدرم فرانسه

از طریق تزریق این محصول ، بازیابی حجم و کانتور از دست رفته صورت امکان پذیر می باشد. بنابراین صورت به طور طبیعی و بدون نیاز به جراحی و اجتناب از تعاملات اجتماعی ، حجم از دست رفته پوست خود را دوباره به دست آورید. با تزریق فیلر ژوویدرم ، خطوط و چروک های صورت شما کاهش یافته و کانتور صورت تان بهبود می یابد ؛ لذا شما می توانید پس از تزریق ، تاثیرات درخشندگی زیبایی را در پوست صورت خود مشاهده کنید.

 

تزریق فیلر - دکتر پریسا زندی

 

 • فیلر بلوترو آلمان

یکی از رایج ترین محصولات زیبایی امروزی که در پروسه تزریق فیلر در تهران توسط دکتر خوب پوست و مو دکتر پریسا زندی مورد استفاده قرار می گیرند ، محصولات حجیم سازی و اصلاح فرم لب ها می باشد. با اضافه کردن حجم لب ، می توانید این ناحیه از صورت را پر تر کرده و گوشه های لب را بالا کشیده و اصلاح کنید و مشکلات مربوط به چهره خود را درمان نمایید. محصول حجیم سازی لب بلوترو آلمان ، مناسب ترین محصول برای اصلاح فرم لب و خلق یک حجم ملایم و ظریف می باشد.

مزایای فیلر بلوترو آلمان

بلوترو دارای تراکم بالایی بوده و به دلیل وجود لیدوکائین در آن ، بیمار در حین تزریق فیلر دردی احساس نمی کند. این محصولات ، شدیدا استریل می باشند و به همین دلیل خطر واکنش های آلرژیک پس از تزریق آن ها بسیار پایین است. این نوع از فیلر پوستی به طور یکنواخت ، در زیر پوست پخش می شود. بلوترو از نظر زیستی ماده ای تجزیه پذیر بوده و بنابراین جای نگرانی برای بیمار وجود ندارد. خطر ورم در آن بسیار کم است. حتی در صورت نازک بودن و بسیار حساس بودن پوست بیمار ، هم می توان از این محصول برای اصلاح لب استفاده نمود.

تزریق فیلر - دکتر پریسا زندی در تهران

 • فیلر پرنسس اتریش

به طور کلی تزریق فیلرهای پرنسس اتریش ، برای کمک به پر کردن چین و چروک ها و خطوط ریز صورت جهت بازیابی پوست صورت صاف تر تزریق می شوند. از آن ها می توان برای پر کردن گونه ها و لب ها نیز استفاده نمود. فیلرهای پرنسس که توسط شرکت کرومای اتریش تولید می شوند ، به بیش از 45 کشور در سراسر دنیا صادر شده و پشتوانه آن ، 40 سال تخصص در بخش تولید فیلرهای پوستی می باشد. این محصول ، به بازیابی سطح طبیعی هیالورونیک اسید پوست کمک کرده و آثار و علائم پیری را از بین می برد.

مزایای تزریق فیلر پرنسس اتریش

این محصول ، دارای ویژگی های منحصر به فرد زیر می باشد :

 • مقاومت بهینه پوست : در این محصول ، از هیالورونیک اسید با منشاء غیر حیوانی استفاده شده است.
 • رضایت از درمان : تقریبا 98 درصد بیماران از این محصول رضایت دارند.
 • درمان بدون درد : در درمان با این محصول ، از سوزن های بسیار ریز با طراحی منحصر به فرد استفاده می شود.
 • این محصول ، دارای تاثیر طبیعی و عملکرد استثنایی می باشد.
 • ماندگاری این فیلر بین 6 تا 12 ماه می باشد.
 • فیلر الانسه

خطوط و چین و چروک ها ، بخشی از زندگی ما هستند ؛ ولی این بدان معنا نیست که ناچاریم تمام عمر با آن ها زندگی کنیم. از 25 سالگی به بعد ، صورت هر سال 1 درصد از حجم خود را از دست می دهد. اکنون تزریق فیلر ، به عنوان یک روش سریع ، بی خطر و موثر برای بازگرداندن جوانی و بهبود علائم پیری صورت ، در دست می باشد. محصولات الانسه ، پیشرفت های چشمگیری در اهداف زیبایی زنان و مردان خلق کرده است. فیلرهای الانسه ، نتایج طبیعی و ماندگاری را در یک بازه زمانی 24 ماهه برای بیمار خلق می کنند. این محصول تائید شده اروپایی ، یک فیلر تزریقی می باشد که در صورت برای درمان چین و چروک ها و علائم پیری مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی عوارض جانبی تزریق فیلر الانسه که البته تجربه آن توسط بیمار ، در موارد بسیار نادر گزارش شده است ؛ شامل قرمزی ، تورم ، درد و هماتوم یا کبودی گذرا می باشد. الانسه ، دارای ریز کره های بی شماری می باشد. این ریز کره ها در مقایسه با فیلرهای دیگر ، با سرعت کمتری حل می شوند. وقتی الانسه توسط بهترین پزشک پوست و مو تهران دکتر زندی ، به پوست تزریق می شود ، ماده یک فرآیند جذب مجدد را تجربه می کند و این اتفاق باعث می شود که مولکول ها به طور تدریجی حل شوند. هنگامی که ریز کره ها حل می شوند ، کلاژن سازی خود پوست را تحریک می کنند. ماندگاری فیلر الانسه ، به طول زنجیره مولکولی تشکیل دهنده ریز کره وابسته است. زنجیره مولکولی طولانی تر ، به معنی ماندگاری بیشتر فیلر خواهد بود. نتایج درمان ، بین 2 تا 4 سال ماندگار است.

 

تزریق فیلر - دکتر پریسا زندی

مزایای تزریق فیلر الانسه

مزایای فیلر الانسه ، نسبت به فیلرهای پوستی دیگر به شرح زیر می باشد :

 • ماندگاری بیشتر
 • مقرون به صرفه تر بودن
 • عدم وجود مشکلات پخش شدن فیلر
 • بهبود بافت پوست در اثر رشد کلاژن جدید
 • نتیجه طبیعی تر به دلیل تحریک پوست به تولید کلاژن
 • درباره تزریق فیلر الیاکسین با کانولا بیشتر بدانید 

در حقیقت باید بدانید که الیاکسین یک نوع فیلر است که برای کاهش چین و چروک‌ های زیر چشم مورد استفاده قرار می ‌گیرد. این فیلر از ماده فعال بوتولینوم توکسین نوع A تشکیل شده است که از باکتری Clostridium botulinum بدست می ‌آید. بوتولینوم توکسین یک پروتئین است که می تواند از از انقباض عضلات زیر چشم و چین و چروک های ناشی از آن جلوگیری می‌ کند.

مکانیسم عمل این فیلر به این صورت است که با تزریق بوتولینوم توکسین به زیر پوست ، انتقال پیام ‌های عصبی به عضلات موقتاً مسدود می ‌شود ، که این باعث کاهش انقباض عضلات می‌ شود . این کاهش انقباض باعث کاهش فشار بر روی پوست می‌ شود و در نتیجه چین و چروک‌ های زیر چشم رفته رفته محو شده و کمتر قابل مشاهده هستند . ماندگاری این فیلر ممکن است بستگی به عوامل مختلفی مانند نوع پوست ، تکنیک تزریق و واکنش بدن به ماده فیلر داشته باشد که در هر فرد به شکل متفاوتی خود را نشان می دهد .

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید ، استفاده از این فیلر باید توسط یک پزشک متخصص زیبایی یا پزشک ماهر باشد ، زیرا به دقت و تخصص بالا در هنگام تزریق آن نیاز است در غیر این صورت عوارض جانبی ناخواسته ای ممکن است رخ دهد . در نهایت ، مشاوره با یک پزشک مورد اعتماد ، برای تشخیص مناسب و تصمیم‌ گیری در مورد انتخاب بهترین روش ، رای شما مفید خواهد بود . تجربه نشان داده است که مراجعه کنندگان تزریق این فیلر ، با نتایج بی نظیر آن شگفت زده شده و از طرفداران پر و پا قرص این روش زیبایی شده اند . در نتیجه اگر به دنبال به تعویق انداختن روند پیری و جوانسازی پوست خود هستید ، ما اینجاییم تا شما را به این هدف برسانیم .

کاربردهای تزریق فیلر

 • درمان خط اخم

به گفته یک دکتر خوب برای تزریق فیلر دکتر پریسا زندی در تهران ، از فیلر برای پر کردن خط اخم و از بین بردن خطوط بین ابروها استفاده می شود. بهترین زمان برای تزریق کردن فیلر خط اخم هنگامی است که چین و چروک های بین دو ابرو ثابت شده و حتی بدون اخم کردن هم مشخص باشند. در این هنگام از این پروسه جوانسازی برای پر کردن خطوط و جوانسازی پوست می توان استفاده نمود. ماندگاری این روش با توجه به نوع پوست افراد و نوع فیلر تزریق شده و تکنیک و مهارت دکتر پوست و مو و زیبایی در تزریق ژل متفاوت است. به طور متوسط یا سنجش میزان حرکت ابرو ها ژل می تواند بین 6 الی 18 ماه ماندگار باشد.

 • درمان فرورفتگی شقیقه‌ها با تزریق پرکننده

شقیقه ها به دلیل مجاورت با چشم و ابرو می تواند نقش غیرمستقیمی در پیر و یا نشان دادن صورت داشته باشد. فرورفتگی های شقیقه را با استفاده از فیلرهای پوستی می توان پر کرد و به حالت طبیعی و اولیه خود بازگرداند. نزدیک شدن شقیقه به چشم و ابرو در زیبایی افراد تاثیر دارد. تزریق کردن فیلر غیرتهاجمی بوده و محدودیت سنی نداشته و همه افراد می توانند از از مزایای آن بهره ببرند.

 •  گونه یا گونه گذاری با تزریق کردن فیلر

تزریق فیلر در تهران توسط پزشک باتجربه دکتر زندی جهت برجسته کردن گونه ها کاربرد دارد و از محبوبیت بالایی در بین خانم ها برخوردار است ، بخصوص در خانم هایی که صورت های لاغری دارند. با تزریق کردن فیلر به گونه ها صورت جوان تر و زیباتر دیده می شود.

 • تزریق فیلر برای درمان گودی زیر چشم

عوامل زیادی موجب گودی زیر چشم در افراد می شود از جمله این عوامل می توان به ژنتیک ، بالارفتن سن ، حساسیت ، قرار گرفتن در معرض نور خورشید ، خواب نامناسب و یا از دست دادن آب بدن اشاره کرد. بنابراین تزریق ژل در افرادی که دچار گودی زیر چشم هستند در جهت پر کردن گودی زیر چشم می تواند مفید باشد.

 

 

 •  زاویه دار کردن فک با فیلرهای تزریقی پوست

داشتن زاویه فک از جمله معیارهای زیبایی در بسیاری از افراد می باشد. امروزه خانم ها و آقایان زیادی تمایل به داشتن زاویه فک در جهت زیباسازی فرم صورت خود دارند. خوشبختانه تزریق فیلر توسط بهترین پزشک پوست و مو در تهران دکتر پریسا زندی این امر را امکان پذیر کرده است.

 • تزریق کردن فیلر برای خطوط دور دهان

با افزایش سن به مرور خط هایی در اطراف دهان دیده می شود که برای برطرف کردن این خطوط می توانید از تزریق ژل و یا فیلر استفاده نمایید.

 •  برجسته کردن لب با فیلر

راه های متفاوتی برای برجسته کردن لب ها وجود دارد شما می توانید از تزریق فیلر جهت برجسته کردن و زیباسازی فرم لب های خود استفاده کنید.

 • تزریق فیلر برای درمان خط خنده و خط غم (خط ماریونت)

از این پروسه جوانسازی می توانید برای رفع خطوط صورت از جمله خط خنده و خط غم ها استفاده کنید.

 

تزریق فیلر - دکتر پریسا زندی

 • تزریق کردن فیلر برای بینی

اگر به دنبال روش غیرتهاجمی جهت اصلاح فرم بینی خود هستید فیلر می تواند از گزینه های عالی و کم هزینه در رفع نواقص بینی شما باشد که امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 • برجسته کردن چانه با تزریق فیلر

از کاربردهای دیگر فیلر می توان به برجسته کردن چانه و متناسب سازی آن با سایر اعضای صورت اشاره کرد.

 • تزریق فیلر به مو

از جمله روش هایی است که در درمان ریزش موی سر می تواند موثر باشد و با احیای سلول های پوست سر موجب افزایش خون رسانی و رویش مجدد موها گردد. نتایج حاصل از این روند از سوی بهترین دکتر تزریق فیلر در تهران دکتر پریسا زندی ، سریع بوده و بعد از 2 هفته به خوبی قابل مشاهده می باشد.

درمان خط خنده با تزریق فیلر

ابتدا باید بدانید انواع چروک هایی که با مرور زمان از کناره بینی تا گوشه های دهان به دلیل شدت خنده های فرد ایجاد می شود ، خطوط لبخند یا نازولبیال نام دارند . علاوه بر این دلایل زیادی می توانند به عنوان عاملی در شدت خطوط لبخند تاثیر گذار باشند . به عنوان مثال افراد سیگاری و کسانی که به دلایل مختلف به طور مداوم در معرض نور مستقیم خورشید قرار دارند ، این عارضه زودتر از سایرین در چهره آن ها آشکار می شود . البته افزایش و کاهش وزن ناگهانی نیز دلیل دیگری بر ایجاد خطوط لبخند می باشد و چالشی در زندگی افراد زیادی ایجاد کرده است . راهکار های متنوعی برای پیشگیری از این عارضه در پوست وجود دارد :

 1. توجه به ساعت خواب یکی از مهم ترین اقداماتی است که افراد می توانند برای سلامت پوست به آن توجه کنند .
 2. استفاده از مرطوب کننده های پوستی ، حداقل دوبار در روز در کاهش خطوط لبخند موثر می باشند . برای تمیز کردن چهره خود از پاک کننده مناسبی استفاده کرده و در انتخاب محصولات مراقبتی پوست خود دقیق باشید .
 3. از دیگر مزیت های استفاده از کرم های ضد آفتاب به طور روزانه با spf مناسب کاهش خط خنده است که در مواقع شنا یا آفتاب گرفتن از ایجاد این عارضه جلوگیری می کند .

متاسفانه خطوط لبخند در چهره برخی از افراد به قدری شدید است که این اقدامات پیشگیرانه نمی تواند کمکی برای پوست آن ها بشمار رود ؛ اما نگران نباشید ؛ زیرا تزریق فیلر هایی همچون Stylage در محو کردن آن ها بسیار مناسب هستند . نحوه تزریق آن ها نیز به گونه ای است که این مواد پر کننده با با سوزن های بسیار ظریف به زیر بافت پوست تزریق می شوند که دردی را برای بیمار به همراه نخواهد داشت .

سن مناسب استفاده از فیلر

بهتر است بدانید که پروسه جوانسازی با استفاده از تزریق فیلر دارای محدودیت سنی نمی باشد. اما با در نظر گرفتن بروز علائم پیری بر روی پوست که بسیار در افراد در رده سنی 30 الی 40 سال مشاهده می شود ، بهتر است زیبا جویان در سن بالای 30 سال برای تزریق به پزشک مراجعه کنند. توجه داشته باشید که به کارگیری از این تکنیک در افراد کمتر از 18 سال به علت عدم تکمیل فرایند های هورمونی و آناتومی بدن هرگز از جانب پزشک توصیه نمی شود.

نتیجه این تکنیک زیبایی چگونه است؟

بلافاصله بعد از تزریق فیلر ، نتیجه حاصل از آن به خوبی مشخص خواهد شد. نتیجه این پروسه تا چندین ماه باقی خواهد ماند.  البته بهتر است بدانید که رعایت مراقبت های بعد از تزریق این ماده ، می تواند در افزایش میزان ماندگاری و نتیجه همراه با آن تاثیرات بی نظیری داشته باشد.

 

 

اقدامات مراقبتی بعد از بکارگیری از فیلر

 • با توجه به حساسیت بالای پوست پس از تزریق ، از جانب پزشک توصیه می شود ، تا افراد تا بهبودی کامل از قرار گرفتن در محیط هایی گرم خودداری کنند. برای مثال در صورت ناچار بودن به منظور قرار گیری در برابر پرتو مضر خورشید توصیه می شود از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید.
 • لازم است تا زیبا جویان برای یک بازه زمانی طولانی از مصرف دخانیات و نوشیدنی های حاوی الکل بپر هیزند ، زیرا تاثیرات این موارد می تواند سبب بروز اختلال و ایجاد لکه های پوستی شود.
 • از ماساژ و دستکاری کردن محل تزریق فیلر خودداری کنید ، زیرا ریسک ابتلا به عفونت را در شما زیبا جویان عزیز افزایش می دهد.
 • انجام تمرینات ورزشی پر تنش ، خم کردن سر در مدت زمان های طولانی می تواند سبب حرکت فیلر و بد فرمی آن در چهره زیبا جویان شود.