تزریق پروفایلو یک درمان جدید و تحولی بدون نیاز به جراحی پوست است که خطوط ، چین و چروک های پوست را رفع نموده و همچنین راه حلی مناسب برای شلی پوست ، بهبود کشسانی ، بافت و آبرسانی پوست می باشد. این پروسه از تکنولوژی های به ثبت رسیده پیشرفته برای کمک به جوانسازی پوست استفاده می کند. به جهت مشاوره در این زمینه و انجام پروسه نامبرده می توانید به دکتر پریسا زندی ، بهترین دکتر جوانسازی پوست در تهران ، مراجعه کنید. این درمان ، در بیماران دارای علائم آشکار پیری پوست مورد هدف قرار می گیرد. به طور کلی با بالا رفتن سن ، پوست ما کلاژن و الاستین کمتری تولید می کند. کلاژن و الاستین ، بلوک های سازنده ای هستند که پر بودن پوست سالم را جبران می کنند. این ماده از هیالورونیک اسید ( HA ) ساخته شده است.

 

تزریق پروفایلو - دکتر پریسا زندی

هیالورونیک اسید چیست و چرا مفید است ؟

هیالورونیک اسید ، یک ماده ژل مانند تولید شده به صورت طبیعی در پوست ما است که مثل یک اسفنج عمل می کند. این ماده رطوبت را حفظ کرده و باعث صاف ، هیدراته و پر شدن پوست ما می شود. متاسفانه با بالا رفتن سن ، تولید این ماده حیاتی کاهش می یابد. نتیجه این کاهش تولید ، از دست رفتن سفتی ( قوام ) ، انعطاف پذیری و نرمی پوست می باشد. بنابراین تعجب آور نیست که بگوییم صنعت تولید محصولات زیبایی به دنبال راهی برای احیا و بازسازی پوست از طریق اضافه کردن هیالورونیک اسید به کرم ها ، سرم ها و درمان ها و می باشد. این نوع تزریق پروفایلو به شکل موثری تولید کلاژن و الاستین طبیعی را برای تقویت و تجدید حیات پوست تحریک می کند. این درمان ، تولید چهار نوع مختلف کلاژن و الاستین را که تولید آن ها در اثر کاهش تولید هیالورونیک اسید پایین آمده است ، تحریک کرده و باعث بهبود قابل ملاحظه کیفیت بافت می شود.

در حال حاضر ، این ماده تنها محصول قادر به تحریک تولید طبیعی هر چهار نوع کلاژن و الاستین بوده و همین امر آن را به یک درمان منحصر به فرد تبدیل کرده است. تزریق پروفایلو در تهران توسط بهترین پزشک دکتر زندی ، یک گزینه فوق العاده برای کسانی است که قصد مبارزه با پوست درحال پیر شدن ، خسته و کسل و از دست رفتن حجم صورت خود را دارند. این ماده جوانسازی پوست در مقایسه با فیلرهای پوستی ، بازتولید سلول های پایه را نیز ارتقا می دهد. همچنین درمان پوست و لایه های چربی را بازیابی کرده و در موقعیت نرمال قرار می دهد و بدن را برای تولید انواع کلاژن تحریک می کند. این محصول در تعدادی از نواحی که فیلرها گزینه مناسبی برای درمان نمی باشند ، موثر واقع می شود.

چگونگی تزریق ژل پروفایلو

در این تکنیک ، پزشک ماهر و با تجربه از سوزن های باریک و مخصوص برای تزریق استفاده می کند. همچنین با در نظر گرفتن پوست و ناحیه مورد نظر ژل پروفایلو مناسب را برای زیبا جو در نظر می گیرد. قبل از شروع درمان ، صورت افراد و محل مورد نظر را به خوبی تمیز و عاری از هرگونه لوازم آرایشی خواهد کرد ، سپس از بی حسی های موضعی جهت احساس درد کمتر زیبا جو به کار گرفته می شود. حدودا 20 دقیقه و یا بیشتر فرایند تزریق پروفایلو  به پایان می رسد.

انواع هایفوتراپی

هایفوتراپی غبغب : یک روش درمانی غیر جراحی است که از امواج فراصوت با فرکانس بالا برای تحریک و تسکین بافت‌ های زیر پوستی به منظور بهبودی ظاهر پوست استفاده می ‌شود. این روش عموماً برای کاهش چین و چروک‌ های پوستی ، کشش پوست ، و کاهش چربی ‌های محل مورد نظر استفاده می شود.

هایفوتراپی بینی : هایفوتراپی بینی یک روش نوین و فوق‌ العاده در تکنولوژی های مدرن زیبایی است که به کمک امواج فراصوت و با کیفیت بالا، به لیفت و برطرف کردن خطوط چروک روی بینی کمک بسزایی می کند.

هایفوتراپی شکم : یک روش پیشرفته و موثر برای کاهش چربی‌ های موجود در منطقه شکم و همچنین بهبود شکل ظاهری بدن است.

هایفوتراپی واژینال : یک روش نوین برای بهبود و تقویت بافت‌ های واژن و منطقه پیرامون آن است. که با افزایش کلاژن سازی در ناحیه مورد نظر ، پوستی صاف و سفت را خلق می کند و به رفع افتادگی پوست در واژن می پردازد.

هایفوتراپی ابرو : در این روش با تنظیم و تحریک بافت ‌های زیر پوست ابرو ، منجر به ایجاد کشش و تنظیم بافت‌های مربوطه می ‌شود ، که به نتایجی طبیعی و دائمی در شکل و ظاهر ابروها کمک بسزایی می ‌کند. هایفوتراپی ابرو به عنوان یک گزینه مطمئن و موثر برای اصلاح و تقویت ابروها است که، توجه بسیاری از داوطلبان را به خود جلب کرده است.

هایفوتراپی افتادگی پلک : در صورت افتادگی پلک ، هایفوتراپی به طور خاص بر روی منطقه پلک و اطراف چشم اعمال می ‌شود. امواج فراصوت به طور مستقیم بر روی بافت‌های پوستی و عضلانی در این منطقه تأثیر می ‌گذارند و با تحریک و تقویت آن ‌ها ، افتادگی پلک کاهش یافته و پوست اطراف چشم جوانی بیشتری به خود می ‌گیرد.

هایفوتراپی پیشانی : طی هایفوتراپی پیشانی به طور دقیق بافت‌های زیر پوست تحریک شده ، که این امر منجر به ایجاد کشش و جوانی بیشتر در پوست پیشانی می‌ شود. این روش به طور معمول برای کاهش چین و چروک‌ های پوستی ، تناسب و کشیدگی پوست ، و همچنین بهبود شکل و ظاهر پیشانی کمک می‌ کند.

پروفایلو به کدامین نواحی تزریق می شود ؟

گونه: در نواحی به خصوص از گونه ، در قسمت برآمدگی آن حدود 2 الی 3 سانتی متر بیرون از گوشه خارجی چشم های زیبا جو منطقه مناسب جهت تزریق ژل پروفایلو می باشد.

بینی: در ابتدا یک خط فرضی را در میانه مردمک چشم به سمت پایین در نظر بگیرید و خطی دیگر را در امتداد لاله گوش خود قرار دهید و به سمت پره های بینی آن را بکشید. ناحیه مورد نظر و ایجاد شده در بینی محل مناسبی برای تزریق پروفایلو نیز می باشد.

تراگوس: این ناحیه در صورت زیبا جویان کمی پایین تر از لاله گوش می باشد.

چانه: یک فرضی را در نظر بگیرید ، آن را از وسط چانه به صورت کاملا عمودی رسم کنید و از یک سوم بالایی همان خط فرضی دیگری را نیز بکشید ، به سمت گوشه لب حرکت کنید تا به ناحیه مورد نظر برسید ، این ناحیه جهت تزریق بسیار مناسب می باشد.

ماندیبولار: با کشیدن یک فرضی دیگر از گوش به سمت فک ، به زاویه ماندیبولار خواهید رسید که یکی از نقاط بسیار زیبا و مناسب برای تزریق ژل می باشد.

نحوه عملکرد این پروسه جوانساز

تزریق پروفایلو به عنوان درمان شلی پوست ، از تکنولوژی های به ثبت رسیده مهندسی شده برای احیای پوست مورد استفاده قرار گرفته و یک مفهوم تحولی برای از بین بردن چین و چروک ها می باشد. این درمان هیالورونیک اسید که تکمیل آن تنها 10 دقیقه طول می کشد ، با تحریک تولید 4 نوع کلاژن و الاستین مختلف و در نتیجه بهبود قابل ملاحظه کیفیت بافت عمل می کند. این ماده به جای جایگزین کردن حجم یا خلق یک لیفت حجمی مثل سایر فیلرهای پوستی ، می تواند به دلیل برخورداری از قابلیت توزیع بالا ، حجم را در بافت مورد نیاز خلق نماید. این ویژگی آن را به یک درمان ایده آل برای بهبود خاصیت ارتجاعی و محکم کردن نواحی از قبیل گردن ، اطراف دهان و دست ها بدون ایجاد ظاهری مصنوعی در آن ها تبدیل کرده است که از سوی بهترین دکتر پوست و مو تهران دکتر پریسا زندی به انجام می رسد.

بیشتر متقاضیان ، درمان این ماده را در ناحیه بین گونه و چانه و به منظور محکم کردن پوست و لیفت فک ، مورد استفاده قرار می دهند. این ماده ، باعث محکم شدن قابل ملاحظه پوست شده و تنها ظرف 12 هفته تاثیرات لیفتیگ را در ناحیه بین گونه و چانه بر جای می گذارد. اغلب سه جلسه درمانی با فواصل 4 هفته ای ، توصیه می شود.

✨ جوانسازی پوست در تهران با ترزیق پروفایلو توسط دکتر پریسا زندی

 

مزایای پروفایلو

تزریق پروفایلو تاثیرات مثبت زیر را در بر می گیرد

 • جوانسازی کل صورت
 • جوانسازی دست ها
 • درمان بافت چروک گردن
 • درمان آویختگی پوست صورت
 • درمان آویختگی پوست گردن

معجزه تزریق پروفایلو در پوست

این ژل به روز ترین شیوه مقابله با روند پیری و بهتر شدن کیفیت پوست است که از دیدگاه رنگ و خاصیت کشسانی قابل بهبود هستند. با بالا رفتن سن ، میزان کلاژن و الاستین و هیالورونیک اسید که به صورت طبیعی در بدن تولید می شوند ، رو به کمترشدن است و این کاهش موجب بروز نشانه های پیری زودرس در چهره فرد خواهد شد. این روش درمانی برای مقابله با علامت های پیری و همچنین پیشگیری از ایجاد خطوط عمیق در پوست ؛ می شود. نکته قابل توجه این است که پروفایلو برعکس تمامی پرکننده های پوستی که تنها برای پر کردن ناحیه های خاصی کاربرد داشتند ، این ماده برای لیفت کلی پوست صورت مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است که تزریق پروفایلو برای تمامی سنین در زنان و مردان قابل انجام است و محدودیت سنی خاصی ندارد. اما به یاد داشته باشید که برای اشخاص زیر 70 سال انجام این پروسه نتیجه بهتری را به همراه خواهد داشت و معمولا ۲-۳ بار به فاصله یک ماه یکبار توصیه میشود .

داوطلبین مناسب پدیده جوانسازی

 • زمانی که ما به سن 30 سالگی می رسیم مقدار قابل ملاحظه ای کلاژن ، الاستین و هیالورونیک اسید را از دست می دهیم و در همین سن است که باید درمان های پیشگیری را مد نظر قرار دهیم.
 • اگر احساس می کنید کیفیت بافت صورت شما تا حد قابل ملاحظه ای افت کرده است و این که پیرتر از سن تان به نظر می رسید و از طرفی برای درمان با فیلرهای پوستی آماده نیستید ، تزریق پروفایلو بهترین درمان برای شما خواهد بود.
 • اگر به دنبال نتایج نافذ و تاثیر گذار هستید ، این درمان خواست شما را محقق می کند.
 • اگر به دنبال لیفت صورت ، گردن یا نواحی دیگر هستید ، دستاورد ترکیبی با فیلر یا نخ توصیه می شود.

این محصول یک فیلر نیست ؛ در واقع نوعی ژل هیالورونیک اسید جدید و یکی از جدیدترین نوآوری ها برای درمان شلی پوست از طریق احیای پوست می باشد. این درمان ، با بهبود قابل ملاحظه کیفیت بافت ، از تمام روندهای دیگر زیبایی سبقت می گیرد. تزریق این ماده از جمله درمان هایی است که بیشترین غلظت هیالورونیک اسید در آن استفاده شده و جایزه بهترین محصول نوآورانه سال را به خود اختصاص داده است.

تزریق پروفایلو برای چه کسانی ممنوع است ؟

همانند سایر روش ‌های پزشکی و زیبایی ، تزریق پروفایلو در برخی شرایط خاص ممکن است برای فرد مناسب نباشد . به طور کلی تزریق این ژل برای افراد زیر با محدودیت هایی همراه است :

 1. افرادی که به بیماری ‌های خاصی مانند لوپوس ، روماتیسم ، سندروم نفروتیک مبتلا هستند. این افراد باید قبل از انجام این پروسه با پزشک خود مشورت کنند ؛ زیرا هر گونه اقدام خودسرانه ممکن است واکنش ‌های نامطلوبی را در پوست آن ‌ها ایجاد کند.
 2. زنان باردار و زنان شیرده نیز قبل از تزریق پروفایلو باید با پزشک خود مشورت کنند ؛ زیرا اطلاعات کافی در مورد اثرات آن بر بارداری و شیردهی موجود نیست و در اغلب موارد پزشک ، انجام پروسه جوانسازی پوست را به بعد از بارداری موکول خواهد کرد.
 3. افرادی که داروهای ضد انعقاد یا دارو های مربوط به مشکلات قلبی مصرف می‌ کنند ، باید با پزشک خود مشورت کنند ؛ زیرا تزریق ژل پروفایلو ممکن است با این داروها تداخل داشته و مشکلات جدی را به وجود آورد.
 4. برای افرادی که دیابت دارند ، تزریق ژل پروفایلو ممکن است با مشکلاتی مانند آسیب به بافت‌ ها یا عفونت ‌های پوستی همراه باشد ؛ بنابراین نیاز به مشورت پزشکی دارند.
 5. استفاده از ژل پروفایلو در نوجوانان زیر هیجده سال به هیچ عنوان توسط پزشک توصیه نمی شود ؛ زیرا نوجوانان در این رده سنی پوستی جوان و شادابی دارند که تزریق پروفایلو برای آن ها تاثیر چندانی نخواهد داشت .

در انتها در نظر داشته باشید که مشورت با پزشک خود را در اولویت قرار داده و ایشان را از تمام سوابق پزشکی تان مطلع سازید تا از مزایای تزریق پروفایلو شگفت شده شوید .

مراقبت های بعد از تزریق پروفایلو

بعد از تزریق ، در یک دوره 4 هفته ای در پوست نفوذ کرده و تولید 4 نوع مختلف کلاژن والاستین را تحریک می کند. این درمان به ماساژ دادن نیاز نداشته و هیچ گره یا برآمدگی را ایجاد نمی کند. به دلیل داشتن توانایی توزیع ، تنها 5 نقطه تزریق در طرفین صورت کفایت می نماید و به همین دلیل برخی بیماران حتی استفاده از کرم های بی حسی را نیز غیر الزامی می دانند.2 میلی لیتر اول پروفایلو با استفاده از تکنیک BAP ، توسط یک دکتر جوانسازی پوست خوب در تهران دکتر زندی تزریق شده و سپس تکنیک BAP برای تزریق در 5 نقطه منتخب در طرفین صورت مورد استفاده قرار می گیرد. بلافاصله بعد از تزریق ، قرمزی در ناحیه تزریق مشاهده شده و اندکی خارش ، حساسیت و تورم در ناحیه درمان احساس می شود. ( این حالات ظرف 24 ساعت فروکش خواهند کرد. ) نتایج تزریق پروفایلو ، بلافاصله قابل مشاهده بوده و بیماران شاهد جوانسازی آشکار و طبیعی در نواحی درمان شده خواهند بود. محکم شدن و افزایش حالت ارتجاعی و بهبود کیفیت پوست تا 6 ماه بعد از درمان ، قابل مشاهده می باشد.  بهتر است در افراد دارای حساسیت بالا به هیالورونیک اسید ، افراد باردار و مادرانی که دوره شیردهی را سپری می کنند ، مورد استفاده قرار نگیرد.

 

تزریق پروفایلو - دکتر پریسا زندی

چه نواحی ای توسط پروفایلو قابل درمان هستند ؟

از آن جایی که هیالورونیک اسید به طور طبیعی در پوست و بافت آن موجود می باشد ، تزریق پروفایلو می تواند در هر نقطه ای از بدن انجام شود. عموما در نواحی صورت استفاده می شود ولی برای جوانسازی گردن ، ناحیه دکلته باز سینه ، بازوها ، زانوها و دست ها نیز موثر عمل می کند. گردن ، یکی از نواحی است که استفاده از این مواد در آن به دلیل توانایی اش برای کمک به کاهش چروکیدگی و آویختگی پوست و تحریک شکل ظاهری محکم تر ، مورد استقبال زیادی قرار گرفته است و از جانب دکتر پوست خوب دکتر پریسا زندی در تهران نیز به انجام میرسد.

تزریق پروفایلو چه مزیت هایی دارد ؟

 • تزریق این ماده پروسه ای کم تهاجم است.
 • موجب سفت شدن پوست و آبرسانی به آن می شود
 • سوزن های تزریق به میزان کمتری در نقاط مختلف پوست وارد می شوند.
 • با هیدراته کردن و طراوت بخشیدن به نواحی تحت درمان ، باعث جوانسازی طبیعی پوست می شود.

عوارض جانبی پروفایلو

تزریق پروفایلو نیز ممکن است همانند سایر روش های درمانی و جوانسازی با عوارض و مشکلات کوچک و بزرگی همراه باشد که از میان آن ها می توان به بروز قرمزی و اندکی خارش ، تورم و حساسیت به لمس در ناحیه تحت درمان اشاره کرد. تمامی موارد ذکر شده معمولا بعد از گذشت 24 ساعت از بین می روند. البته لازم به ذکر است که اگر شما به یک پزشک خوب و مجرب در شهر محل زندگی خود مراجعه کنید و به طور کامل نکات مراقبت های بعد از درمان را رعایت کنید ، هرگز به عوارض غیر طبیعی مانند عفونت دچار نخواهید شد.

هزینه تزریق پروفایلو

هزینه روش جوانسازی صورت با استفاده از روش پروفایلو (Profhilo) بستگی به چندین عامل دارد و متغیرهای مختلفی می ‌توانند در این هزینه تأثیر بگذارند. در ادامه به برخی از عوامل کلیدی که تأثیرگذار بر هزینه این روش می ‌باشند ، اشاره می‌ کنیم:

تعداد جلسات : تعداد جلسات مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب یکی از عوامل اصلی است.

منطقه‌ های درمان : محل اجرای روش پروفایلو نیز بر قیمت پرداختی تأثیرگذار است. هر منطقه از صورت یا بدن که تحت درمان قرار گیرد ، ممکن است هزینه متفاوتی داشته باشد.

تخصص و تجربه پزشک : تخصص و تجربه پزشک اجرایی نیز در تعیین مبلغ این پروسیجر دخیل است. پزشکان ماهرتر ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند.

محل جغرافیایی مطب : موقعیت مکانی کلینیک نیز در پرداخت هزینه بسیار تأثیرگذار است.

نوع محصول : نوع محصول مورد استفاده نیز در برآورد این مبلغ دخیل است. از این رو برخی از محصولات مرغوب ‌تر  با تضمین‌ کیفیت بالاتر هزینه بیشتری دارند.

تعداد آمپول : هر چه تعداد جلسات درمان بیشتر باشد ، مقدار محصول مصرفی (آمپول) که برای جلسات مختلف استفاده می‌ شود نیز بیشتر است.

نیاز به ترکیب با سایر روش ‌ها : اگر این پروسه جوانساز را ، طبق نظر و تجویز پزشک بتوان با متدی دیگر ترکیب نمود ، به همین جهت استفاده از روش تزریق پروفایلو به تنهایی ممکن است کافی نباشد و نیاز به ترکیب با دیگر روش‌ های جوانسازی داشته باشد که ممکن است هزینه را افزایش دهد. مهم ترین مرحله قبل از تصمیم‌ گیری در مورد روش پروفایلو ، مشاوره با یک پزشک متبحر و ماهر در حوزه جوانسازی صورت است. پزشک می ‌تواند بر اساس نیازها و اهداف داوطلب ، یک برنامه درمانی مناسب تنظیم کند و درباره هزینه‌های تقریبی ، به مراجعه کننده مشورت دهد.

سوالات متداول

 • چند بار تزریق نیاز است؟

یکی از مهم ترین سوالاتی که در زمینه جوانسازی پوست با پروفایلو مطرح می شود این است که به چند بار تزریق نیاز است؟ برای کسب بهترین نتایج بیشتر پزشکان توصیه می کنند تا 4 میلی لیتر پروفایلو را در طی دو جلسه با فاصله زمانی حدود 1 ماه تزریق شود. در برخی از موارد که نشانه های افزایش سن و پیری شدید تر هستند این امکان وجود دارد که پزشک میزان دوز تزریق را افزایش دهد که با افزایش میزان دوز تعداد جلسات افزایش پیدا می کند. از همین رو برای اطلاع پیدا کردن از تعداد جلسات مورد نیاز برای جوانسازی با تزریق پروفایلو بهتر است به پزشک خود مراجعه کنید.

 • آیا تزریق پروفایلو با فیلرهای پوستی تفاوت دارد ؟

پاسخ پرسش فوق مثبت است. درست است که این محصول همانند فیلرهای پوستی ، ترکیب سازنده آن هیالورونیک اسید می باشد ، اما به علت تفاوت در فرمولاسیون هر یک ، کارکرد آن ها نیز با هم متفاوت است. هر چند ممکن است در جلسه تزریق این ماده همان احساس و تجربه تزریق فیلر را داشته باشید ، اما باید بدانید که هدف و نتیجه ای که هر یک از ان ها به دنبال دارند ، با دیگری متفاوت خواهد بود.
هدف اصلی از تزریق ژل و فیلر ، فرم دهی و برجسته کردن برخی نواحی صورت مثل گونه ها و لب ها است. اما مقصود دکتر جوانسازی پوست تهران از تزریق پروفایلو ، بازسازی ماهیت و ساختار اصلی و طبیعی پوست بوده ، بدون آن که حجم دهی و کانتورینگ در ناحیه مورد نظر را در پی داشته باشد. در اصل این ماده با بازیابی الاستین و کلاژن پوست ، پروسه جوانسازی را به طور طبیعی تحریک می کند.

 • آیا می توان در کنار پروفایلو ، دیگر پروسه های جوانسازی پوست را نیز انجام داد ؟

به طور کلی بعد از تزریق پروفایلو این محصول منعی برای به انجام رساندن سایر روندهای جوانسازی همچون ، اولتراپی ، هایفوتراپی ، لیزرهای جوانسازی ، تزریق فیلر و تزریق بوتاکس وجود ندارد. اما اصولا دکتر پوست و مو خوب ، توصیه می کند اگر تمایل به انجام پروسه های دیگر نیز دارید ، 4 هفته بعد از تزریق کردن این ماده جوانساز نسبت به انجام پروسه بعدی مورد نظر اقدام کنید.

 • آیا می توان این پروسه جوانسازی را در دوران بارداری یا شیردهی انجام داد؟

از آنجایی که بیشتر متقاضیان این تکنیک خانم ها هستند ممکن است برای آن ها جای سوال باشد که می توان در دوران بارداری یا شیردهی تزریق پروفایلو انجام داد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم با وجود این که این تکنیک بسیار ایمن و محبوب است اما بهتر است در این بازه زمانی این فرایند انجام نشود.

 • نتیجه حاصل از پروفایلو چقدر ماندگار است ؟

صبوری بهترین راهکار برای دیدن نتیجه این فرآیند است زیرا این روش عمدتا در دو مرحله انجام می شود. پس از تزریق اولیه پوست سعی بر ساخت و تولید کلاژن و الاستین بیشتر می کند بنابراین بعد از گذشت مدتی حالت کشسانی و رنگ پوست بهبود می یابد. اما نتیجه نهایی پس از جلسه دوم به وضوح نمایان می شود و تغییر قابل روئیت است ، اما در ارتباط با ماندگاری تزریق پروفایلو دقت کنید که این تزریق بایستی توسط بهترین دکتر جوانساز پوست در تهران دکتر زندی و فرد با تجربه انجام شود و میزان و مقدار مناسب را بداند ، این آگاهی و تجربه موجب می شود نتیجه نهایی این پروسه حدود 6 ماه یا در برخی متقاضیان بیش از این بازه ، ماندگاری داشته باشد.