آیا می خواهید از شر غبغب خود رها شوید ؟ روش تحولی جدید با عنوان تزریق کیبلا ، چربی زیر چانه نامطلوب شما را از بین برده و بدین ترتیب چهره جوانی را در شما خلق می کند. این پروسه زیبایی به سرعت به یکی از رایج ترین روندهای غیر جراحی جوانسازی پوست برای درمان چربی زیر چانه ، توده های چربی مستقر در طول چانه ؛ که غالب تحت عنوان غبغب شناخته می شوند ، تبدیل شده است. برای آن دسته از بیمارانی که به دنبال رهایی از چربی شل شده ، آویزان و زیر چانه ای بدون روش های جراحی هستند ؛ تزریق این ماده توسط بهترین دکتر جوانسازی پوست در تهران دکتر پریسا زندی گزینه عالی و بی نظیری محسوب می شود.

تزریق کیبلا

تزریق کیبلا در تهران

یک درمان تزریق بدون جراحی است که به عنوان ابزاری برای حذف سلول ها در زیر چانه توسط پزشکی خوب در تهران انجام می شود. این روش درمانی ، با کمک به ما در خلاصی از شر چربی های زیر چانه ؛ غبغب را درمان می کند. مشکل مربوط به توده های چربی زیر چانه ، این است که این ناحیه اغلب در برابر رژیم و ورزش ؛ صرف نظر از شدت تلاش شما مقاوم بوده و در نتیجه شکل دادن و پیراستن آن غیر ممکن به نظر می رسد. تزریق کیبلا ، می تواند به شما در بهبود نیمرخ صورت و در نهایت خلاصی از این چربی ناخواسته و دستیابی به کانتوری که همیشه خواهان داشتن آن بوده اید تنها در طول یک هفته ، کمک کند.

آیا کیبلا گزینه مناسبی برای شما می باشد ؟

 1. از چربی زیر چانه خود خسته شده باشید.
 2. نمی خواهید تحت عمل جراحی قرار بگیرید.
 3. شما با توجه به سن و قدتان در دامنه وزن سالمی قرار دارید.
 4. سفتی پوست شما خوب است ولی با این حال غبغب شما شل و آویزان است.
 5. اگر به دنبال کوچک کردن غبغب خود هستید ، کیبلا گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.
 6. حتی با ورزش کردن ، دنبال کردن یک رژیم سالم و کاهش وزن ، غبغب شما از بین نرفته است.
 7. معتقد باشید که چربی زیر چانه باعث پیرتر به نظر رسیدن شما شده و سنگینی آن را در زیر چانه خود احساس می کنید.

مزایای تزریق این روش درمانی چیست؟

تزریق کیبلا ، بدون نیاز به جراحی های تهاجمی لیفت گردن ؛ چربی زیر چانه شما را کاهش داده و مزایای زیر را به همراه دارد :

 • نتایج ماندگار
 • کاهش یا حذف کامل غبغب
 • بی خطر و تاثیرگذار بودن
 • مورد تائید سازمان غذا و دارو
 • نمایان شدن سریع نتایج
 • بالا بردن سطح رضایت از چهره
 • بهبود شکل طبیعی صورت
 • تجربه حداقل درد به دلیل حداقل تهاجمی بودن روند
 • یک روند سریع و آسان که تنها 15 تا 20 دقیقه به طول می انجامد.

در پی انجام یک نظر سنجی بالینی ، 82 درصد از افراد قرار گرفته تحت درمان با کیبلا ؛ از نتیجه درمان خود رضایت کامل داشته اند.

 

تزریق کیبلا

کیبلا چگونه عمل می کند ؟

در طول مشاوره توسط پزشک خوب و باتجربه پوست ، مو و زیبایی در تهران دکتر پریسا زندی ، صلاحیت شما برای درمان غبغب با استفاده از این روش ارزیابی می گردد و سپس برای تزریق آماده می شوید. وقتی تزریق کیبلا انجام شد  ، حس سوزش یا مورمور شدن را تجربه خواهید کرد که کاملا طبیعی بوده و ظرف چند دقیقه فروکش می کند. حاوی اسیدهایی شبیه به اسید دی اکسی کولیک در بدن می باشد. این اسید وسیله تخریب سلول های چربی می باشد. کیبلا نیز به همین روش عمل کرده و آن ها را به طور کامل از بین می برد و در طی یک روند طبیعی دفع ضایعات از بدن ، آن را از بدن شما دفع می کند.

روش درمانی کیبلا چه معایبی دارد؟

 • این تکنیک تنها برای توده های چربی کوچک موثر می باشد.
 • تورم موجود در دوره نقاهت معمولا بیش از یک ماه باقی می ماند.
 • امکان وجود آلوپسی و ریزش مو بعد از تزریق این ماده در آقایان بسیار شایع است.
 • نتیجه این روش درمانی در افراد جوان بسیار مطلوب تر از افراد در سنین بالا است.
 • این روش درمانی دارای دوره طولانی مدت و جلسه متعدد تا رسیدن به نتیجه نهایی می باشد.

انتظارات از نتیجه درمان با کیبلا

بیشتر بیماران ظرف 4 تا 6 هفته بعد از تزریق کیبلا ، نتایج را مشاهده خواهند کرد. از آن جایی که نیم رخ چانه در افراد مختلف متفاوت است ، تعداد درمان های مورد نیاز در بیماران مختلف یکسان نخواهد بود. در طول جلسه مشاوره ، تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان بر اساس مقدار و توزیع چربی زیر چانه و اهداف درمان شخصی ؛ تعیین خواهد شد.

نتیجه تا چه مدت ماندگار خواهد بود ؟

در زمان تزریق کیبلا به زیر چانه ، باعث پخش شدن سلول های چربی می شود. سلول های چربی پس از تخریب قدرت تجمع و ذخیره شدن را از دست می دهند. پس از رسیدن به نتایج مطلوب ، درمان بیشتری مورد نیاز نمی باشد. لازم به ذکر است که تمام سلول های چربی در ناحیه درمان شده تخریب نمی شوند ، بنابراین احتمال بازیابی چربی در در ناحیه درمان با سلول های باقی مانده وجود دارد.

در صورت افزایش وزن چه اتفاقی می افتد ؟

تجربه نشان داده بیمارانی که پس از تزریق کیبلا افزایش وزن می یابند ، معمولا شاهد بازگشت غبغب خود نخواهند بود. ولی باید خاطر نشان شد از آن جایی که  تمام سلول های چربی در ناحیه درمان را از بین نمی برد ؛ احتمال برگشت چربی در این ناحیه وجود خواهد داشت.

مدت زمان درمان با بکارگیری از کیبلا

مدت زمان لازم برای تزریق و بکارگیری از کبلا ، 4 الی 6 هفته بوده که در 6 جلسه در یک ماه انجامخواهد شد. البته برای تعیین زمان مناسب ، عوامل مختلفی همچون سن ، فیزیولوژی و آناتومی و حتی اهداف شما زیبا جویان از این پروسه درمانی تعیین کننده برنامه درست و مناسب شما خواهد بود. بسیاری از زیبا جویان حتی ممکن است تنها در 2 الی 4 جلسه با استفاده از تزریق کیبلا به نتیجه ای فوق العاده دست یابند.

تزریق کیبلا

نکات بعد از درمان با کیبلا

بی خطرترین و حداقل تهاجمی ترین روش کاهش چربی زیر چانه تزریق کیبلا بوده و بیماران را از شر غبغب نجات می دهد. کیبلا ، علیرغم ساده بودن روند آن ؛ به زمان ریکاوری جزئی نیاز دارد.

به طور کلی بهترین پزشک پوست و مو در تهران دکتر زندی موارد زیر را به بیماران توصیه می کند :

 • قبل و بعد از روند باید آبرسانی به بدن به خوبی انجام شود.
 • از مصرف الکل و نمک قبل و بعد از روند به منظور کاهش بروز تورم خودداری شود.
 • برخی بیماران ، تورم و کبودی جزئی را تا دو هفته بعد از درمان تجربه می کنند ؛ لذا در چند ساعت اول بعد از تکمیل روند ، می توان بر روی ناحیه درمان از یخ استفاده نمود.

بهتر است زمانبندی برای قرار گرفتن تحت درمان با کیبلا ، در آخر هفته یا در طول تعطیلات باشد ؛ چون این روند به یک دوره استراحت یک یا دو روزه برای کاهش تورم ایجاد شده نیاز دارد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای تزریق کیبلا نمی باشند؟

 1. مادران بارداری و شیردهی
 2. افراد در سنین پایین تر از 18 سال
 3. افراد با حجم بسیار زیاد چربی در غبغب
 4. در صورت وجود بیماری و عفونت های پوستی
 5. افرادی که تجربه جراحی در ناحیه چانه را داشته اند

دوره نقاهت این روش درمانی چگونه است؟

پس از تزریق کیبلا بهترین پزشک پوست و مو دکتر پریسا زندی توصیه می کند به جهت کاهش تورم، التهاب و سوزش از کمپرس های یخ هر 4 ساعت یک بار استفاده شود. علاوه بر آن هیدراته نگه داشتن بدن و نوشیدن مقدار بسیار زیاد آب می تواند در خارج شدن چربی های تخریب شده از بدن کمک بسیار زیادی کند. تمام التهاب و تورم موجود تا ده روز بعد از تزریق از بین خواهد رفت و فرد می تواند بلافاصله بعد از انجام این روش درمانی فعالیت های روزانه خود را آغاز کند.

معایب این پروسه چیست؟

 • نتیجه حاصل از این پروسه در فراد با سن زیاد بسیار خوش آیند و خارق العاده نخواهد بود.
 • در صورت تزریق به صورت اشتباه ، سبب از بین رفتن سلول های پوست شده و به بافت پوست آسیب می رساند.
 • لازم به ذکر است که دریافت نتیجه حاصل از تزریق کیبلا رابطه مستقیمی با سیستم ایمنی بدن هر فرد خواهد داشت.
 • همچنین در صورتی که سن و میزان چربی غبغب بالا باشد ، لازم است تا افراد چندین دوره درمان را با فاصله 5 الی 7 ماهه سپری کنند.
 • همچنین این تکنیک در از بین بردن توده های چربی بسیار زیاد کاربردی نبوده و تنها برای برداشت توده های چربی کوچک استفاده می شوند.
 • بهتر است بدانید که پروسه بکارگیری از کیبلا در طولانی مدت انجام خواهد شد و حتی ممکن است برخی از افراد طی 6 جلسه کامل برای برداشت چربی های موجود در غبغب خود مراجعه کنند.

آیا درمانی جایگزین برای تزریق کیبلا وجود دارد؟

در صورت عدم بکارگیری از این تکنیک ، می توانید روش های درمانی متعددی همچون لیپوساکشن ، هایفو و اندولیفت ، کربوکسی تراپی و مزوتراپی ، آر اف و لیزر لیپولیز ، اگزیمیا و کویتیشن ، جراحی و موارد دیگر را نیز انجام دهید که البته بخی از این موارد همراه با یک پروسه جراحی با تهاجم بالایی خواهند بود.

کیبلا برای چه افرادی مناسب است؟

 • تزریق کیبلا مورد تایید FDA آمریکا می باشد و در افرادی که از وجود چربی غبغب ، که به عنوان یکی از چربی های بد شناخته می شود ، ناراحت و ناراضی می باشند انجام می شود زیرا این زیباجویان با کاهش اعتماد به نفس مواجه می باشند.
 • داوطلبانی که در این شرایط می باشند و احساس پیری می کنند و این اقدام را در جهت ظاهری مناسب تر انجام می دهند.
 • در صورتی که زیباجو نمی خواهد چربی غبغب خود را با جراحی از بین ببرد.
 • هنگامی که فرد با وجود اینکه رژیم غذایی سالمی را در برنامه غذایی دارد و ورزش  می کند ، اما چربی ، در ناحیه زیر گلویش انباشته شده و رفع نمی شود.

مواردی که زیباجویان پیش از تزریق کیبلا می بایست با پزشک خود در میان بگذارند:

 • مراجعین می بایست قبل از دریافت KYBELLA ، تمام شرایط پزشکی شان را با دکتر خود در میان بگذارند.
 • داوطلبانی که عمل های زیبایی در نواحی صورت ، گردن و یا چانه خود داشته اند.
 • افرادی در نزدیک ناحیه گردن خود شرایطی خاص داشته باشد.
 • مراجعه کننده در بلع خود مشکل داشته باشد.
 • مشکلات خونریزی
 • بانوانی که باردارند و یا قصد حامله شدن دارند.
 • زنانی که در دوران شیردهی به سر می برند و یا قصد شیردهی دارند.
 • اشخاصی که در حال مصرف هر گونه دارو ، علی الخصوص داروهای رقیق کننده خون می باشند.

به چند جلسه درمانی  KYBELLA نیاز دارم؟

از آنجایی که مشخصات غبغب در مراجعه کننده ها متفاوت می باشد ، تعداد جلسات تزریق کیبلا نیز در افراد مختلف ، فرق دارد. از این رو پزشک ، تعیین تعداد جلسات درمانی افراد را ، بر اساس میزان چربی های غبغب آن ها اعلام می کند و فاصله میان هر جلسه درمانی KYBELLA حداقل ۱ ماه است.

هزینه لازم برای تزریق چه قدر است؟

هزینه مورد نیاز برای این روش درمانی به مهارت پزشک، تجربه و میزان چربی موجود در غبغب افراد بستگی داشته و می تواند در افزایش و یا کاهش هزینه موثر باشد.

سوالات متداول

 • روش درمانی کیبلا در چند جلسه انجام می شود؟

میزان افتادگی و چربی موجود در غبغب افراد با یکدیگر بسیار متفاوت است. بنابراین تعداد جلسات لازم برای درمان با این روش به میزان چربی موجود و نظر پزشک بستگی دارد.

 • ضرورت تزریق کیبلا توسط پزشک با تجربه چیست؟

انجام این روش درمانی و تزریق آن اهمیت بسیار بالایی به منظور جلوگیری از عوارض احتمالی داشته و نیازمند یک پزشک متخصص، باتجربه و ماهر می باشد. آسیب دیدگی و از بین رفتن سلول ها و بافت های پوستی اعصاب نواحی فک و گردن از مهم ترین عوارض نداشتن تجربه کافی پزشک می باشد.

 • آیا این روش درمانی ایمن است؟

تزریق کیبلا توسط بهترین پزشک جوانسازی پوست دکتر زندی در تهران متخصص و با تجربه یک روش کاملا ایمن برای از بین بردن غبغب می باشد.

 • آیا نتیجه حاصل از این روش درمانی دائمی است؟

بله. به علت تخریب چربی های موجود در غبغب و خارج شدن آن ها از بدن بیمار روش دائمی می باشد.

 • افراد چه مدت بعد از تزریق می توانند فعالیت های خود را آغاز کنند؟

دوره نقاهت کیبلا طولانی و همراه با عوارض بسیار زیادی نبوده و بیمار می تواند بعد از گذشت یک هفته به روند عادی زندگی روزمره خود بازگردد.