مزوتراپی پوست و مو از نوین ترین روش ها در حوزه زیبایی محسوب می شود. مزوتراپی در واقع ، یک روش حداقل تهاجمی است که از آن می توان در راستای کاهش چین و چروک و خطوط ریز پوست ، رفع شلی پوست ، درمان اسکار آکنه ، روشن کردن پوست ، درمان ریزش مو و حتی کاهش چربی موضعی از نقاط مختلف بدن و کاهش سلولیت بهره برد. دکتر پریسا زندی بهترین دکتر پوست ، مو و زیبایی تهران ، انواع خدمات زیبایی و درمانی پوست و مو را ارائه می دهند.

 

مزوتراپی پوست و مو - دکتر پریسا زندی

از مزوتراپی چهت بهبود پوست و مو چه می دانید ؟

مزوتراپی ، شامل یکسری تزریق های شیمیایی با سوزن های ریز و کوتاه می باشد که لایه میانی ( مزودرم ) پوست را مورد هدف قرار می دهد. این روش ، برای اولین بار در کشور فرانسه به عنوان درمانی برای آسیب های ورزشی و بهبود گردش خون ، ابداع گردید. یک پزشک خوب برای مزوتراپی پوست و مو در تهران دکتر پریسا زندی ، از انواع مواد از قبیل عصاره های گیاهی ، ویتامین ها ، آمینه اسیدها ، مواد معدنی ، اسید هیالورونیک ، هورمون ها ، آنزیم ها و داروهای تجویزی در تزریق های خود استفاده می کند. این ترکیبات سفارشی ، بر حسب فرمولاسیون ، با هدف درمان ریزش مو و به حداقل رساندن خطوط ریز پوست از طریق سفت کردن پوست شل و همچنین کاهش سلولیت و چربی اضافی بخصوص در غبغب ، مورد استفاده قرار می گیرند.

مزایای مزوتراپی چیست ؟

 1. برای انجام آن ، بیهوشی عمومی مورد نیاز نیست.
 2. بعد از مزوتراپی لاغری ، نیازی به پوشیدن گن های بعد از جراحی در این روند درمانی نیست.
 3. زمان از کار افتادگی در مزوتراپی ، در مقایسه با گزینه های تهاجمی تر از قبیل لیپوساکشن ، بسیار کوتاه تر است.
 4. مزوتراپی که حاوی اسید فسفاتیدیلکولین دی اکسی کولیک ، به عنوان یک فاکتور شبیه به ماده فعال در کیبلا می باشد ، می تواند سلول های چربی را به طور دائمی تخریب کند.
 5. مزوتراپی می تواند به طور دائمی ، ظاهر کسل و خسته و چین و چروک های سطحی پوست را بهبود بخشد.
 6. علاوه بر این ، این درمان گردش خون را بهبود بخشیده و به بدن کمک می کند تا توکسین های عامل پیری را به بیرون از بدن تخلیه کند.
 7. مزوتراپی پوست و مو ، یک درمان حداقل تهاجمی بوده و در مطب بهترین پزشک پوست و مو دکتر پریسا زندی در تهران قابل اجرا می باشد.
 8. این روند ، برای درمان مشکلات تجمع رنگدانه ها در پوست و درمان اسکار آکنه نیز مفید بوده و می تواند با درمان های بوتاکس و فیلر ؛ به منظور ارتقاء تاثیرات زیبایی آن ها نیز ترکیب شود.

✨ مزوتراپی مو در تهران ، انجام شده توسط دکتر پریسا زندی

 

 

از مزوتراپی چه انتظاری دارید ؟

زمان درمان ، تقریبا 30 دقیقه طول می کشد ؛ ضمن این که بدون درد می باشد. در صورت اندکی حساس شدن پوست ، بهترین دکتر مزوتراپی دکتر زندی در تهران می تواند از کرم های بی حسی استفاده نماید. این روش حداقل زمان از کار افتادگی و حداقل کبودی و تورم را به همراه دارد که برای مدت کوتاهی ماندگار بوده و معمولا ظرف 24 ساعت فروکش کرده و پوستی درخشان ، هیدراته ، مغذی و با قوام و سفتی بیشتر را به شما هدیه داده و بافت آن را بهبود می بخشد. مزوتراپی پوست و مو طی یک دوره 6 تا 8 جلسه ای ، هر دو هفته یکبار به همراه درمان های نگهدارنده ، 1 تا 2 بار در سال توصیه می شود.

مزوتراپی قادر به انجام چه درمان هایی است ؟

مزوتراپی پوست و مو در تهران ، توسط یک دکتر پوست و مو خوب ، در راستای درمان موارد زیر به انجام می رسد :

 • کاهش سلولیت
 • درمان ریزش مو
 • سفت کردن پوست شل
 • کاهش چین و چروک ها و خطوط ریز
 • کاهش چربی موضعی در هر نقطه از بدن
 • روشن کردن لکه های رنگی بر روی پوست

 

مزوتراپی پوست و مو - دکتر پریسا زندی

روند مزوتراپی پوست و مو چگونه است ؟

مزوتراپی پوست

در ابتدا بهترین پزشک مزوتراپی در تهران دکتر پریسا زندی ، کرم بی حسی را به منظور کاهش احساس درد بر روی صورت تان استعمال می کند. این پروسه ، متشکل از اسید هیالورونیک ، 12 ویتامین ، 23 امینه اسید و 5 ماده معدنی ، 4 کوآنزیم ، 3 نوکلئوتید و 2 عامل کاهنده می باشد. پس از مزوتراپی پوست احساس خارش در ناحیه تحت درمان ، طبیعی ولی قابل کنترل است. در این فرایند سوزن هایی ریز ، به سرعت فرو برده شده و بیرون آورده می شوند. لازم به ذکر است که حین این عملیات ، سوزن ها به بالا ، پایین و طرفین صورت حرکت داده شده و لایه ای از پوست را تخریب می کنند. این روند ، به جوانسازی پوست به همراه ویتامین ها کمک می کند.

در طول درمان ، شما می توانید چکیده شدن ویتامین ها بر روی صورت خود را بر اثر مزوتراپی پوست و مو ، احساس کنید که چیزی شبیه به حس تازه شدن را به شما می دهد. بعد از مزوتراپی پوست در تهران ، به عنوان بخشی از درمان ، شما در زیر نور قرمز و زرد می نشینید. در ابتدا نور ، بسیار شدید است و چشمان شما را آزار می دهد ؛ ولی بعد از چند دقیقه این حالت رفع شده و شما باید مدت 10 دقیقه را در زیر این نور سپری کنید. این نور درمانی ، برای بهبود عملکرد پوست ، تسریع فرآیند بهبود ، تسکین التهاب و تولید کلاژن های جدید ، مورد استفاده قرار می گیرد. LED قرمز ، نیز غدد چربی پوست را جهت کاهش سیتوکین های شبه التهابی که در آکنه مزمن شکل می گیرند ، مورد هدف قرار می دهد.

 

 

مزوتراپی مو

امروزه به سبب سبک زندگی پر استرس و پر اضطراب ، خواب نامنظم و تغذیه نامناسب ، اکثر افراد ، شاهد اثرگذاری منفی آن در سلامت موها هستند . چرا که مو سر از اولین قسمت هایی است که فورا تحت تاثیر این عوامل قرار می گیرند. علاوه بر کاربرد مزوتراپی پوست و مو در جوانسازی پوست ، این پروسه می تواند به قطع ریزش مو نیز کمک کند. در این پروسه با توجه به نیاز مو ، بهترین دکتر مزوتراپی تهران ترکیبی از ویتامین ها ، مواد معدنی و آمینو اسیدها مستقیماً به پوست سر تزریق می کند. این فرایند باعث می شود مولفه تغذیه کننده فولیکول ها ، به راحتی در ریشه موها نفوذ کنند. در نتیجه انجام مزوتراپی ، تار نازک موها ضخیم تر شده ، استحکام و درخشندگی موها بیشتر شده و در نهایت ریزش آن ها متوقف می شود.

کاربرد مزوتراپی مو

 • رفع شوره سر
 • قطع ریزش شدید مو سر
 • خشکی پوست کف سر
 • فعالسازی پیازهای غیرفعال مو
 • تغذیه کننده فولیکول های مو

از مزوتراپی مو چه انتظاری دارید ؟

در مزوتراپی پوست و مو در وهله اول در موها باید بدانید که برای نتیجه گرفتن از مزوتراپی مو ، باید جلسات درمانی خود را در زمان های معین شده پشت سر بگذارید. تعداد جلسات پس از بررسی وضعیت موهایتان توسط دکتر پوست و مو شمال تهران مشخص می شود. برای آن که رضایت شما از نتیجه جلسات مزوتراپی افزایش یابد ، باید دیدگاه معقولانه ای داشته باشید :

 • ریزش مو به تدریج قطع می شود
 • روند رشد مو رفته رفته فعال می شود
 • فعالیت غدد چربی پوست کف سر کاهش یافته
 • جریان خون و اکسیژن رسانی به پیازهای مو افزایش پیدا می کند
 • تراکم و درخشندگی تارهای مو بیشتر می شود

آیا مزوتراپی مو با درد همراه است ؟

نمی توان درد ناشی از مزوتراپی پوست و مو  را نادیده گرفت. بهتر است انتظار بروز کمی درد را داشته باشید. البته آستانه درد هر فرد در شدت درد نمود یافته نیز تاثیر گذار است. حساس ترین نقاط ، پشت سر و نواحی اطراف گوش هستند که ممکن است به هنگام مزوتراپی ، بیشترین درد در آن جا احساس شود. اگر در دوره قاعدگی هستید ، بهتر است مزوتراپی انجام ندهید ؛ زیرا در این مدت آستانه درد شما پایین تر آمده و ممکن است درد بیشتری را متحمل شود.

بعد از مزوتراپی مو چه مراقبت هایی لازم است ؟

مزوتراپی پروسه ای است که ریکاوری طولانی یا دشواری را به همراه ندارد و تنها مراقبت ها را باید به مدت چند روز به انجام برسانید. به طور معمول بعد از مزوتراپی در پوست سر احساس فشردگی خواهید کرد. پس از جلسه درمانی ، به گفته بهترین دکتر مزوتراپی پوست و مو تهران به جهت جلوگیری از بروز عوارض ، به مدت 4 روز از استحمام ، رفتن به استخر و سونا باید امتناع ورزید. ترجیحا برای شستن موهایتان بعد از این مدت از شامپوهای بدون عطر و بو استفاده کنید. اگر بعد از پروسه درد داشتید ، می توانید از داروهای مسکن برای تسکین آن استفاده کنید.

هزینه مزوتراپی چقدر است ؟

هزینه مزوتراپی پوست و مو در تهران  به محل اجرا ، سطح تجربه پزشک ، تعداد و اندازه نواحی تحت درمان ، مواد اولیه ویژه در ترکیب مزوتراپی و تعداد جلسات درمان وابسته است. از آن جایی که مزوتراپی یک روند زیبایی است ، شرکت های بیمه هزینه های آن را پوشش نمی دهند. توصیه به متقاضیان این ایت که برای آگاهی دقیق از قیمت این فرایند ، بهتر است حضوراً به یک دکتر مزوتراپی خوب همچون دکتر زندی در تهران مراجعه نمایند و بعد از ویزیت هزینه را جویا شوند.